ChargeWise logoChargeWise
Stacje ładowania

Stacje ładowania dla urzędów gminy i samorządów

Myślisz o stacji ładowania i szukasz odpowiedniego partnera, który pomógłby Ci w wyborze, instalacji i obsłudze takiej stacji? ChargeWise to szybko rosnąca sieć stacji specjalizująca się we wdrożeniach stacji dla urzędów gminy i samorządów

Co na wyróżnia?

  • Darmowa wstępna konsultacja i pomoc w wyborze modelu stacji najlepszego do Twoich unikalnych potrzeb, wariantu rozliczeniowego, rodzaju inwestycji, możliwego finansowania dostępnego dla urzędów gminy i samorządów itp.
  • Oferujemy rozwiązanie kompletne i w 100% autorskie - od najlepszych modeli stacji flagowego światowego producenta w przystępnej cenie, poprzez nowoczesny system do zarządzania stacjami w chmurze - aż po możliwość pełnej obsługi wybranej stacji ładowania za Ciebie
  • Natychmiastowa dostępność Twojej stacji dla istniejących użytkowników aplikacji dla kierowców ChargeWise (w przypadku stacji dostępnych publicznie - a nie do użytku wewnętrznego)
  • Zachowujesz pełną kontrolę - na Twojej stacji masz możliwość ustalenia takiej stawki za ładowanie jaka będzie dla Ciebie optymalna z pt. widzenia atrakcyjności danej lokalizacji i szybkiego zwrotu z inwestycji

Odpowiednia stacja dla urzędów gminy i samorządów

Oferowane przez nas stacje ładowania są kompatybilne z wszystkimi popularnymi autami sprzedawanymi w Polsce i podlegają pełnej gwarancji producenta.

Możemy skonfigurować Twoją stację tak by oferowała różne ceny za ładowanie w zależności od grup użytkowników którzy z niej korzystają (np. pracownicy wewnętrzni a użytkownicy zewnętrzni).

Odpowiedni partner

Gwarantujemy pomoc na każdym etapie wdrożenia stacji ładowania dla urzędów gminy i samorządów - od pomocy w wyborze i instalacji stacji, po jej odpowiednią konfigurację i uruchomienie.

Nasz zespół wdrożeniowy będzie do Państwa dyspozycji na każdym etapie projektu - aż po możliwą dalszą pomoc w utrzymaniu i rozliczaniu funkcjonowania stacji za Ciebie.

Masz pytania?
My mamy odpowiedzi.

Instalacja stacji ładowania dla urzędów gminy i samorządów to spore wyzwanie!
Masz dodatkowe pytanie do tego jak dzialają nasze stacje? Chciałbyś porozmawiać o warunkach instalacji lub skonsultować jaką stację wybrać?

Instalacja stacja ładowania dla urzędów gminy i samorządów nie musi być trudna!

Skontakuj się z nami by umowić się na darmową rozmowę konsultacyjną na której opracujemy pełny szkic i koszty ew. wdrożenia